ذکر روز چهارشنبه ::یا حی یا قیوم::

اخبار سالنامه مراقبه

IMAGE
سالنامه مراقبه 1393 منتشر شد
دوشنبه, 21 بهمن 1392
به نقل از روابط عمومی موسسه بهداشت معنوی - دبیر انجمن فرهنگی معنویت نوین، جناب حجت الاسلام و... ادامه مطلب...
IMAGE
سالنامه مراقبه 1392 منتشر شد
سه شنبه, 01 فروردين 1391
پس از پنج ماه تلاش و همکاری گروه سبک زندگی و گروه معنویت کاربردی انجمن فرهنگی معنویت نوین... ادامه مطلب...
IMAGE
نحوه استفاده از سالنامه
یکشنبه, 06 فروردين 1391
روح ما گنجینۀ بی­پایان استعدادهای معنوی و سرمایۀ عظیمی برای رشد و شکوفایی است. از سوی دیگر... ادامه مطلب...

حدیث

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

به نقل از روابط عمومی موسسه بهداشت معنوی - دبیر انجمن فرهنگی معنویت نوین، جناب حجت الاسلام و المسلمین داریوش عشقی از انتشار سالنامه مراقبهسال 1393 توسط این انجمن اطلاع دادند.

ایشان فرمودند: این سالنامه در سال 1391 برای اولین بار منتشر شد و در اختیار کاربران محترم قرار گرفت و توانست با دریافت نکات ارزشمند مخاطبین کیفیت این سالنامه را ارتقاء ببخشد.

 

 

 

دبیر انجمن معنویت نوین در ادامه به کاربردی بودن این سالنامه در فضای معنوی، و مراقبت از اعمال روزانه اشاره نموده و فرمودند: در این سالنامه سعی شده است که دستورات اهل بیت (علیهم السلام) و اولیاء بزرگوار در خصوص مراقبه و محاسبه آورده شود تا مخاطبین بتوانند این سفارشات را به شکلی ساده در دسترس داشته باشند.

این سالنامه در نوع خود بی نظیر بوده و اولین بار توسط انجمن فرهنگی معنویت نوین طراحی و تولید شده است.

برای تهیه این سالنامه میتوانید به آدرس انجمن معنویت نوین: خیابان شهید فاطمی کوچه 6 پلاک 52 مراجعه و یا با شماره های 02537832389 و 02537745935 تماس حاصل فرمایید.